Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop tygodniowy 08.09.14 – 14.09.14 dla Panny

Panna

Miłość: Panny poczują, że ich partner to osoba z którą chcą spędzić życie. W waszych relacjach będzie to tydzień bardzo ciepły, będziecie skore do okazywania uczuć, co wpłynie bardzo pozytywnie na wasze wzajemne relacje.
Praca: Tydzień pełen spokoju. Będziecie sumiennie wykonywać swoje obowiązki a tydzień minie szybko i w przyjemnej atmosferze w pracy. Szef okaże się nie taki zły jak do tej pory uważaliście.
Finanse: Uważajcie na awarie w domu, z czym mogą być związane niespodziewane wydatki. Możliwe że będziecie musieli odmówić sobie wydatków na przyjemności.
Zdrowie: Spokojny czas, bez dolegliwości zdrowotnych. W tym tygodniu oprócz pracy znajdziecie też czas na odpoczynek zarówno dla ciała jak i dla ducha.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Berta

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"