Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop tygodniowy 23.03.15 – 29.03.15 dla Panny

Panna

Miłość: Tym razem sprawy rodzinne, uczuciowe mogą i muszą poczekać, nie obędzie się bowiem bez nadgodzin w pracy. Twoje relacje na tym nie ucierpią, uprzedzaj tylko domowników o swoim późniejszym powrocie.
Praca: Masz dziś ochotę zatrzymać się w pół drogi do zmian niosących bezpieczną przyszłość firmy. Wypracowałaś sobie Panno całkiem niezłą pozycję zawodową, doprowadź do końca realizację zadań i nie obawiaj się nowego. Z przeszłości wyciągnęłaś wnioski, pozytywne doświadczenia wykorzystuj, reszta niech pozostanie w archiwum przeszłości.
Finanse: W tym tygodniu powstrzymaj się od ważnych decyzji finansowych, które mogą zaważyć na Twojej przyszłości. Mogą przyjść propozycje czy pomysły, co do których będziesz miała wątpliwości. W takim przypadku szczególnie kieruj się rozsądkiem, nie ulegaj reklamie czy modzie, nie polegaj na zdaniu kogoś, kto będzie chciał Cię oczarować.
Zdrowie: Zadbaj o swój wizerunek, kondycję psychiczną. Pamiętaj, że inni patrzą na Ciebie Twoimi oczami !


 


 

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita Robert Kowis

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Sedecrem Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"