Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop tygodniowy 11.08.14 – 17.08.14 dla Panny

Panna

Miłość: Poświęć więcej czasu rodzinie, która powoli przestaje pamiętać jak wyglądasz. Twoje obowiązki są często tylko wymówką dla egoizmu. Przy niewielkim wysiłku i odrobinie dobrej woli możesz wzmocnić łączące Was więzi.
Praca: Nie bierz udziału w wyścigu szczurów, który panuje obok. Skup się na swoich obowiązkach i wykonuj je najlepiej jak umiesz. Nie patrz na poziom swoich osiągnięć przez pryzmat innych ponieważ zawsze znajdzie się ktoś lepszy i gorszy.
Finanse: W tym tygodniu może zaskoczyć Cię miło ktoś kto od dawna jest Ci winien pieniądze. Zwróconą pożyczkę mądrze zainwestuj.
Zdrowie: Ogranicz ilość komputera i TV w ciągu dnia ponieważ Twoje oczy są już wystarczająco przemęczone. Zadbaj natomiast o dobre krople do oczu i umów się na wizytę u okulisty.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Miriel

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"